}

5 rzeczy, które warto wypróbować w tym miesiącu to nowy cykl na blogu, w którym będę Was zachęcać do podejmowania małych comiesięcznych wyzwań, próbowania, testowania i otwierania się na to, co nowe.

________________________________

 KREATYWNY RYTUAŁY

Abyśmy mogły w pełni korzystać z magii kreatywności musimy się o nią zatroszczyć. Jednym ze sposobów są kreatywne rytuały, czyli codzienne praktyki w trakcie których pielęgnujemy nasze zdolności twórcze. Wyznacz czas, który będzie przeznaczony tylko dla Ciebie i na to, co chcesz tworzyć. Może to być 5 minut pisania, czy rysowania.

Jaki kreatywny rytuał stworzysz w tym miesiącu?

ZESZYT LEKTUR

Uwielbiam czytać i staram się czytać jedną książkę tygodniowo. Dlatego zachęcam Cie do stworzenia listy książek, które przeczytasz w tym miesiącu. Mam specjalny zeszyt, w którym zapisuje tytuły wszystkich książek, które chcę przeczytać i odhaczam te już przeczytane. Staram się również urozmaicać moje miesięczne listy np. książka dla biznesu, dla duszy, dla rozwoju.

ENERGETYCZNE HASŁO

Ustaw nowe hasło do strony, które będzie Ci przypominać o tym, czego teraz potrzebujesz i do czego dążysz np. jestem_silna

ŚMIEJ SIĘ, TAŃCZ, ŚPIEWAJ

Nic tak nie poprawia nastroju, jak śmiech, taniec i śpiew. Stwórz energetyzującą playlistę, zrób komediowy wieczór filmowy (i zaproś przyjaciół), śpiewaj przy każdej możliwej okazji. Baw się i ciesz się życie. To naprawdę nic nie kosztuje.

A to piosenka, które zawsze stawia mnie na nogi.

MAGIC BOX
Jeśli tak, jak ja jesteś chodzącą kopalnią pomysłów i często nie wiesz, nad którym projektem skupić swoją uwagę to mam dla Ciebie świetne rozwiązanie. Wszystkie pomysły, które przemykają w twojej głowie zapisz na pojedynczych karteczkach. Posegreguj je w kategorie- np. praca, rozwój osobisty, rodzina itp. Stwórz miejsce, w którym będziesz je przechowywać. Każda kategoria to oddzielny magic box.

Po tygodniu zrób przegląd i zastanów się:
-które z pomysłów dalej się inspirują
-które pomysły już powoli zaczęłaś realizować
-które pomysły chciałabyś zrobić w przyszłości

Daj znać w komentarzu, co chciałabyś wypróbować w tym miesiącu!