}

1 pytanie

Najprzedziwniejsze refleksje dopadają mnie zwłaszcza wtedy, kiedy nie pracuje. W trakcie spaceru, sprzątania, czy tak jak wczoraj w trakcie malowania ścian fundamentowych. Muszę przyznać, że pewnie wyglądałam przedziwnie umazana mazią, machająca pędzlem i rozważająca naturę ludzkiej pracy. Cała ja 🙂

Dzisiaj chciałabym Cię zaprosić do przyjrzenia się temu, co robisz. Mam dla Ciebie jedno pytanie, które pozwoli Ci spojrzeć na pracę z innej perspektywy. I zanim pomyślisz, że ten artykuł nie jest dla Ciebie, proszę poczekaj. Warto na nie odpowiedzieć bez względu na to, czy prowadzisz swój własny biznes, pracujesz w korporacji lub piszesz bloga, bo praca ma różne wymiary i oblicza, a odpowiedź na to pytanie może Cię zaskoczyć.

 

A pytanie brzmi: Z kim chciałabyś pracować?

 

Pytanie, które może całkowicie zrewolucjonizować sposób prowadzenia bloga (wiesz dla kogo piszesz), zmianę nastawienia, pobudzić kreatywne myślenie i dać Ci wiele frajdy.

Dodatkowo, odpowiedź na to pytanie pozwoli Ci między innymi określić

  • Co jest tak naprawdę  dla Ciebie ważne (wartości, potrzeby)
  • Jakimi ludźmi chcesz się otaczać
  • Co tak naprawdę nadaje sens Twojemu życiu
  • Co chcesz po sobie zostawić
  • Mogą dojść do głosu stare lub pojawić się nowe marzenia

 

Mała uwaga! Jeśli podejdziesz do tego ćwiczenia z zaangażowaniem i rzeczywiście poświęcisz trochę czasu to przekonasz się, że naprawdę warto.

A co jeśli w Twojej głowie będzie pustka? Poszukaj inspiracji. Instagram jest doskonałym do tego miejscem. Zobacz, czym dzielą się ludzie, gdzie przebywają, co robią i zastanów się, które zdjęcie chciałabyś otrzymać od czytelniczki /klientki jako rezultat Twojej pracy.

Jeśli uważasz, że dzielę się, czymś wartościowym proszę kliknij przycisk poniżej i udostępnij artykuł światu 🙂