}

Kampania ODWAGA JEST ZARAŹLIWA powstała z myślą o tych, którzy chcą praktykować odwagę w życiu, w relacjach, w pracy. Dla tych, którzy są zmęczeni siedzeniem z boku, ciągłą krytyką i radami, którzy chcą odważyć się wyjść do ludzi i pozwolić się zobaczyć takimi, jacy są naprawdę.

 

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO?


W listopadzie 2015 roku pierwszy raz w życiu wsiadłam do samolotu i wyruszyłam w podróż, aby uczyć się pod czujnym i wrażliwym okiem Brené Brown. Intensywne i piękne dni, pełne wzruszeń, odkryć, głębokiej pracy i wyjątkowych znajomości. ODWAGA i WRAŻLIWOŚĆ- te słowa towarzyszyły mi w trakcie pobytu w Londynie i towarzyszą do dnia dzisiejszego. Wracając do domu czułam, że już nic nie będzie takie, jak dawniej, że ja nie jestem już taka, jak te kilka dni wcześniej. Zmiana ZAWSZE wytrąca nas z okowów bezpieczeństwa i jak pisze B. Brown, „wszystkie znaczące zmiany w życiu odbywają się powoli”, więc warto uzbroić się w cierpliwość, bo będziemy balansować pomiędzy tym, co dobrze nam znane, a tym, co nowe i ryzykowne.

 

 

ZOBACZ, CO CZEKA NA CIEBIE:
3-godzinny warsztat ?Odwaga jest zaraźliwa?

to próbka pełnego warsztatu Z WIELKĄ ODWAGĄ- THE DARING WAY?, modelu stworzonego przed doktor Brené Brown, które przez kilkanaście lat badała zagadnienia związane ze wstydem, odwagą i wrażliwością. Jej wystąpienie na TEDx Houston- ?Potęga wrażliwości? jest w dziesiątce najczęściej oglądanych wystąpień na świecie.

Sercem modelu THE DARING WAY? jest wrażliwość, dzięki której możemy:
? praktykować odwagę, stawiać granice i pokazywać się światu takimi, jakimi jesteśmy naprawdę
? zrezygnowanie z myślenia o tym, kim powinniśmy być i zaakceptować to, kim jesteśmy
? praktykować współczucie wobec siebie

Ten warsztat powstał z myślą o osobach, które:
? praktykują perfekcjonizm, a nie odwagę
? w trudnych momentach mówią do siebie: Jestem do niczego. Nikt mnie nie pokocha. To na pewno się nie uda. Za kogo Ty się uważasz.
-czują, że są niewystarczająco dobre/ładne/mądre/szczupłe
? są swoimi najokrutniejszymi krytykami
? żyją w ukryciu w obawie przed krytyką i porażką
? nie potrafią polubić siebie

Zajrzyj na wydarzenie i zobacz, jakie miasta odwiedzę- KLIK

Akcja książkowa
 Kampania Odwaga jest zaraźliwa to kilkanaście miast, kilkaset uczestników, niezliczone rozmowy, spotkania i KSIĄŻKI. Książki będę zostawiać w odwiedzanych przeze mnie miejscach. Chyba Cię nie zaskoczę, jeśli powiem, że będą to książki ?Z wielką odwagą? autorstwa Brene Brown. To, co jednak może Cię zaskoczyć to forma, w jakiej będę je rozprowadzać.
Znajdziesz je wszędzie- na dworcu, w kawiarni, na ławce, w parku, w pociągu. Z miejsca, w którym będę zamieszczę zdjęcie i lokalizację. Tak książka będzie czekać, aż ktoś po nią sięgnie. Ale oprócz książki będę jeszcze ja. Przez 1 h będę w danym miejscu czekać na Ciebie. Dlaczego? Bo chciałabym Cię poznać, bo chciałabym się dowiedzieć, co odwaga oznacza dla Ciebie, kim jesteś i kim chciałabyś/chciałbyś być w życiu 🙂
Jeśli przez godzinę nikt się nie pojawi, zostawiam książkę i ruszam dalej. A książka będzie czekać, aż ktoś po nią sięgnie.
W książce znajdziesz list ode mnie z małą prośbą. Jaką? Dowiesz się, gdy dołączysz do kampanii i zdobędziesz książkę.
To, co spotkamy się gdzieś po drodze?
Podziel się wstydem, praktykuj odwagę

O tej części opowiem Ci już 16 stycznia.

Wędrujące kręgi

Wędrujące Kręgi to comiesięczne bezpłatne spotkania dla tych, którzy chcą praktykować odwagę i żyć w zgodzie ze sobą. W trakcie spotkań poznasz i posłuchasz historii ludzi, którzy mają odwagę pokazywać siebie, dzielić się tym, co dla nich ważne i szczerze rozmawiać o upadkach i próbach podnoszenia się z kolan. Kręgi odbywają się w różnych miastach w Polsce.

Poznaj szczegóły…

Cotygodniowa odważna poczta

W każdy poniedziałek otrzymasz na maila grafikę z cytatem z prac B. Brown. 

….
Zapisz się na odważną i zaraźliwą pocztę, a już dzisiaj otrzymasz pierwszą grafikę.
Trochę o mnie…

Nazywam się Magdalena Kluszczyk i jestem facylitatorem The Daring Way? (Z wielką odwagą) oraz Rising Strong? , psychologiem, coachem ICF. Prowadzę rozwojowe wyprawy w asyście psów zaprzęgowych. W listopadzie 2015 roku wyjechałam do Londynu, aby uczyć się u boku Brene Brown. Więcej o mnieKLIK.

Bądźmy w kontakcie!