}

5 rzeczy, które warto wypróbować w tym miesiącu to cykl na blogu, w którym zachęcam Was do podejmowania małych comiesięcznych wyzwań, próbowania, testowania i otwierania się na to, co nowe.

______________________________________

Marsz EMPATII

Chcesz zadbać o siebie i zrobić coś dobrego dla innych? Dołącz do Marszu Empatii. Raz w tygodniu w małej grupie osób będziemy wędrować po lasach i łąkach, dbając o siebie, swoje zdrowie, wspierać się , mobilizować i… ROBIĆ COŚ DOBREGO dla innych. Do przejścia będzie dystans 10-15 km, a w trakcie wędrówki będzie towarzyszyć Wam moje stado.
Jak to będzie wyglądać w praktyce? Wybierasz psa do marszu. Otrzymujesz pas maszerski, do którego będzie przypięty pies zaprzęgowy. Wszystkie pracująca z nami psa są po przejściach i jestem pewna, że bardzo wiele się od nich nauczysz. Więcej informacji znajdziesz tutaj…

Odzyskaj  swój czas

Jeśli przerywasz swoją pracę ciągłym sprawdzaniem facebooka, to koniecznie wypróbuj wtyczkę, która zablokuje możliwość przeglądania osi czasu:  ?Facebook Newsfeed Eradicator?.

Stwórz listę małych sukcesów

Większą wagę przywiązujemy do rzeczy, których nie udało nam się zrobić, niż do zadań, które ukończyłyśmy. Zamiast cieszyć się każdym zrealizowanym krokiem, nasze myśli krążą wokół tego, co przed nami. A to najlepsza droga do wypalenia. Każdego dnia pod koniec pracy zapisuj listę małych sukcesów, małych kroków, które zrealizowałaś w ciągu dnia. Zobaczysz, jak zmieni się Twoje nastawienie.

Pracuj z krytykiem wewnętrznym

Jeśli ulegasz podszeptom wewnętrznego głosu, który mówi Ci, że nie jesteś jeszcze gotowa (by założyć firmę/bloga, by wystartować z nowym pomysłem), że jeszcze za mało wiesz, że nie jesteś wystarczająco dobra to już 11.X. odbędzie się bezpłatny webinar- „Jak radzić sobie z wewnętrznym krytykiem i nie czuć się, jak oszustka?”.  Zarezerwuj sobie miejsce tutaj.

Wyznacz czas dla siebie

Jesień to wyjątkowy czas, w którym szczególnie powinnaś zadbać o siebie. Wiem, że w natłoku codziennych obowiązków może to być problematyczne. Dlatego zaplanuj wcześniej czas dla siebie, czas, w który będziesz mogła zregenerować siły, wypić w ciszy ciepłą herbatę, poczytać książkę, czy po prostu popatrzeć przez okno.

Podziel się w komentarzu poniżej, który punkt przypadł Ci najbardziej do gustu 🙂