}

Zapada zmrok. Uliczne lampy delikatnie oświetlają klony, które strzegą przystani. Podziwiam tę grę światłocieni wyglądając przez stare okno, siedząc przy równie starym stole. Cały ten dom to jedna wielka historia. I właśnie tutaj, właśnie w tej chwili, piszę do Ciebie. Myśląc o tym, co za mną i o tym, co przede mną, o tym, co przed nami. Zielone krzesło, które znalazłam w stodole już nie nosi na sobie śladów kurzu i siana. Teraz to moje centrum kreatywności. Tworzę, marzę, planuję, piszę, rysuję. Wymyślam moje przyszłe życie.

Nie wiem, jak Ty, ale ja bardzo pragnę zmian, wręcz tęsknię za nimi. Tak, jakby od zawsze wyryte były we mnie, ale dopiero teraz dorastam do tego, aby je urzeczywistnić. Nitka po nitce komponując moją wizję, siebie, w jedną całość. Mniejsze pragnienia mieszają się z wielkimi.

Nowy Rok to czas odwagi, dla mnie i dla innych. Bo nowy rok to czas kampanii Odwaga jest zaraźliwa. Kilkanaście miast w Polsce, kilkanaście książek, warsztaty, spotkania, rozmowy, kręgi. I zdradzę Ci w sekrecie, że to nie jedyna kampania, którą zrealizuję.

Nowy rok to Courage Camp. To Szkoła Liderek, która startuje już w styczniu. To wprowadzenie kolekcji Wędrującej z wilkami (dziękuję Oldze, jednej z wędrujących, która zmobilizowała mnie do tego). To regularne pianie i nagrywanie podcastów. To dbanie o siebie na wiele różnych sposobów.

Powiem Ci szczerze, że kiedy myślę o tym wszystkim, co chciałabym zrobić w Nowym Roku to ogarnia mnie radość, ale lęk też zajmuje swoje miejsce w mojej głowie. Ale wiem, że to nie on będzie decydował o mnie i moim życiu.

A Ty? Czego pragniesz dla siebie? Czy podejmując decyzję, kierujesz się lękiem, czy odwagą?

A co jeśli powiedziałabym Ci, że nie jesteś sama, że możesz realizować najbardziej śmiałe dla Ciebie pragnienia, że możesz pokazać siebie światu taką, jaka jesteś naprawdę. Możesz mówić o swoich pragnieniach, potrzebach i o tym, co ważne dla Ciebie samej. Mówić głośno, bez wyrzutów sumienia.

To będzie dla mnie odważny, ale i trudny rok, pełen wyzwań. Mam tego świadomość. I wiem, że wspólnie jesteśmy silniejsze!

Dlatego zapraszam Cię do bezpłatne wyzwania, które stworzyłam dla kobiet, które

 • pragną zmian- w życiu, w relacjach, w pracy
 • chcą zatroszczyć się o siebie i swoje potrzeby
 • chcą mieć klarowną wizję
 • mają dość odkładania siebie na potem
 • są gotowe działać i zaangażować się w zmianę

Bo prawda jest taka, jeśli nic nie zrobisz, nic się nie zmieni. Jeśli będziesz powtarzać te same działania to jedyne, czego możesz się spodziewać to tych samych rezultatów.

Jak to wygląda w praktyce?

Startujemy 2 stycznia. Wyzwanie potrwa 5 dni. Każdego dnia otrzymasz ćwiczenia w wersji PDF do pobrania oraz dostęp do grupy na FB.

 • stworzysz wizję Odważnego Roku
 • wyznaczysz kluczowy obszar zmiany
 • dowiesz się, co okrada Cię z marzeń
 • zaplanujesz konkretne kroki
 • zobowiązujesz się przed grupą kobiet do zmian i będziesz zdawać relacje z postępów
 • zyskasz wsparcie, inspirację i bezpieczną przestrzeń do rozwoju

Jak mówi Brene Brown, możesz wybrać komfort lub odwagę.

Ale nie możesz wybrać jednego i drugiego.

Ja już wybrałam. A Ty?