}

Wędrujące Kręgi to comiesięczne bezpłatne spotkania dla tych, którzy chcą praktykować odwagę i żyć w zgodzie ze sobą.

W trakcie spotkań poznasz i posłuchasz historii ludzi, którzy mają odwagę pokazywać siebie, dzielić się tym, co dla nich ważne i szczerze rozmawiać o upadkach i próbach podnoszenia się z kolan.

Co więcej… sama będziesz mogła podzielić się swoją historią.

DLACZEGO WĘDRUJĄCE KRĘGI?

Wędrówka to doskonała metafora rozwoju osobistego. Życie życiem autentycznym nie przypomina dotarcia do jakiegoś miejsca przeznaczenia- tylko jak pisze Brene Brown- „przypomina raczej wędrówkę ku gwieździe na niebie. bo chociaż nigdy do niej nie dotrzemy, to wiemy, że idziemy we właściwym kierunku”.

Pragnęłam stworzyć miejsca na mapie Polski, w których będziemy szczerze rozmawiać o lękach, niedoskonałościach, wstydzie, odwadze, poczuciu własnej wartości i empatii. Miejsca wolnego od ocen i krytyki. Miejsca, w którym możemy inspirować i uczyć się od siebie wzajemnie, bo w każdym z nas skrywa się światło i ciemność.

ODWAGA

Odwaga jest umiejętnością, którą możemy praktykować każdego dnia.

WSTYD

Wstyd dotyka każdego z nas. Im mniej mówimy o wstydzie, w tym większym stopniu wpływa on na nasze życie.

EMPATIA

Odważne życie nie jest łatwe. Porażki, potknięcia i upadki są nieuchronne. Dlatego tak ważna jest wspierająca obecność drugiego  człowieka.

Trochę o mnie…

Nazywam się Magdalena Kluszczyk i jestem facylitatorem The Daring Way? (Z wielką odwagą) oraz Rising Strong? , psychologiem, coachem ICF. Prowadzę rozwojowe wyprawy w asyście psów zaprzęgowych. W listopadzie 2015 roku wyjechałam do Londynu, aby uczyć się u boku Brene Brown. Więcej o mnie- KLIK.

 

LIDERKI WĘDRUJĄCYCH KRĘGÓW

Chcesz zostać jedną z nich? Patrz poniżej.

PYTANIA I ODPOWIEDZI
Czego możesz się spodziewać?

Każdy krąg podzielony jest na 5 części:

1- Przedstawienie idei  kręgów i zaproszonego gościa.

2-Rozmowa z zaproszoną osobą- rozmowa moderowana jest przez liderkę kręgu

3- czas na pytania i odpowiedzi

4-rozmowa w małych dwuosobowych grupach- PODZIEL SIĘ  WSTYDEM + PRAKTYKUJEMY ODWAGĘ

5-podsumowanie oraz zebranie informacji zwrotnej

Jak długo trwa krąg?

Kręgi będą odbywać się w ramach Kampanii Odwaga jest zaraźliwa i będą trwały przez rok. Jedno spotkanie będzie trwało około 1,5 h.

Kto prowadzi kręgi?

Kręgi prowadzone przez lokalne liderki.

Kim są goście kręgów?

Gośćmi specjalnym kręgów są osoby, które wykazują się odwagą na co dzień, żyją autentycznie i inspirują innych do pełniejszego życia.

Lokalne liderki decydują o tym, kto będzie bohaterem konkretnego kręgu.

Chcesz zostać liderką kręgu w Twoim mieście?

Każdy krąg prowadzony jest według przygotowanego scenariusza oraz nadzorowany jest przeze mnie. Kręgi są bezpłatne, ale każda liderka otrzymuje kilka prezentów, m.in.  darmowy udział w warsztacie „Z wielką odwagą”. Jako liderka jesteś zobowiązana składać krótki raport z każdego odbytego kręgu (wraz ze zdjęciami). Będziesz mieć dostęp do zamkniętej grupy na FB, gdzie nie tylko otrzymasz wsparcie i wskazówki, ale również będziesz dzielić się refleksjami z kręgów i wpływać na ich charakter.

Jeśli chcesz zostać liderką napisz do mnie: kontakt@magdalenakluszczyk.pl

Napisz koniecznie w jakim mieście chcesz poprowadzić kręgi, opisz Twoją wizję oraz zaproponuj gości, których chciałabyś zaprosić na spotkania oraz dlaczego to właśnie masz być Ty!