}

Pokaż się, dziel się tym, co w Tobie najlepsze i zmieniaj świat. Z wielką odwagą!

 

 

Zapisz się na odWAŻNY newsletter i pobierz PLAN ZMIANY.

Kampania ODWAGA JEST ZARAŹLIWA powstała z myślą o tych, którzy chcą praktykować odwagę w życiu, w relacjach, w pracy. Dla tych, którzy są zmęczeni siedzeniem z boku, ciągłą krytyką i radami, którzy chcą odważyć się wyjść do ludzi i pozwolić się zobaczyć takimi, jacy są naprawdę.

 

Comiesięczne bezpłatne spotkania dla tych, którzy chcą praktykować odwagę i żyć w zgodzie ze sobą.

Nazywam się Magdalena Kluszczyk i jestem Kobietą z Misją.

To miejsce narodziło się z frustracji i z pasji. Z frustracji,  bo boli mnie, gdy widzę jak wiele kobiet odkłada siebie i swoje plany na później. Kobiet, które mają genialne pomysły, ale boją się mówić otwarcie o tym, co dla nich ważne i boją się po to sięgać. Z pasji, bo od kilku lat wspieram kobiety w rozwojowej drodze i nie wyobrażam sobie innego zajęcia.

Szczerze? to jest jeszcze jeden powód. Kiedyś sama żyłam w cieniu, realizowałam projekty, ale miałam świadomość, że stać mnie na więcej, że nie daję z siebie wszystkiego. A samokrytyka i brak zaangażowanie skutecznie podkopywały moje osiągnięcia, więc wiem dokładnie, jak się czujesz. Przeszłam tę drogę i teraz chcę nauczyć Ciebie, że można żyć z wielką odwagą. I co więcej, że MOŻESZ SWYM DZIAŁANIEM ZMIENIAĆ ŚWIAT!

Magda stworzyła piękne, bezpieczne  miejsce,  gdzie bez presji i przymusu można podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami: tymi dobrymi i tymi złymi, które nas blokują od środka. Myślę, że w takim wyzwaniu każdy może odnaleźć coś dla siebie. Osobiście mi dało ono dużo pozytywnej energii, motywacji i więcej wiary w siebie. Z pewnością powrócę i serdecznie polecam innym!

Agnieszka Kwiatkowska

Aurora Mosaics

Baaardzo długo zastanawiałam się, czy dam radę? czy ma to sens? czy będę miała o czym pisać/czym się dzielić?…i tak trafiłam na program Magdy, który stał się dla mnie impulsem, motorem działań, motywacją, inspiracją…i postanowiłam SPRÓBOWAĆ stworzyć coś…coś malutkiego…ale COŚ, co pozwoli mi otworzyć się na to, co od lat jest skrywane na dnie mojego serca, pozwoli dzielić się tym, co w sercu gra…I tak powstała strona Kobiecym Sercem Pisane.

Agnieszka Szumowska

Kobiecym Sercem Pisane

Praca z Magdą była dla mnie inspirującą i transformującą głęboką podróżą ku Sobie.Doświadczyłam poczucia większej bliskości ze sobą i zaufania do siebie. W trakcie programu czułam stan przepływu, wewnętrznego ożywienia i mocy serca. Dzięki temu pozwalam sobie na bycie bardziej autentyczną, więcej wolności, kreatywności i radości każdego dnia.

Bernadetta

Coach, Zmieniaj się

NAJNOWSZE ARTYKUŁY NA BLOGU

Strefa komfortu. Wyjść, a może zostać?

Nie uczy się nas podejmowania wyzwań, ale tego, abyśmy były grzeczne i miłe. Ryzyko to męska specjalność, kobieca- trwanie w stagnacji. Do tego dorzuciłabym jeszcze wymigiwanie się od działań, które dałyby nam spełnienie i pozwoliły wywierać korzystny...

czytaj dalej

#JestemPiękna

„Jestem piękna”- czy te słowa przejdą Ci przez usta? Przez długie lata nosiłam w sobie ogromny opór przed wypowiadaniem tych słów. Dalej brzmią dla mnie trochę, jak nie z tego świata, ale poznajemy się coraz bardziej. Za to znacznie łatwiej...

czytaj dalej

JESTEŚ TĄ, NA KTÓRĄ CZEKASZ

Pamiętam ten moment, jakby to było wczoraj. Stałam przed wielką półką książek w księgarni czując ogromny smutek i żal. Przyglądając kolejne tytuły mieszczące się na regałach działu z psychologii, miałam wrażenie, że utraciłam coś cennego. Byłam potwornie zmęczona...

czytaj dalej

Pin It on Pinterest

Share This