Kim będziesz,

kiedy staniesz się sobą?

Nazywam się Magdalena Kluszczyk.

Wierzę, że najpiękniejszy dar, jaki możesz ofiarować temu światu, to podarowanie tego, kim jesteśmy. Pokaż się, dziel się tym, co w Tobie najpiękniejsze i zmieniaj świat, bo masz w sobie coś, czym warto się dzielić.

Jestem tutaj, aby wesprzeć Cię w tej drodze!

Co odwaga oznacza dla Ciebie?

napisanie książki

mówienie szczerze o tym, co się czuje

słuchanie swego serca

założenie firmy

robienie tego, co kochasz

większy wpływ na swoje życie

A ty, co zrobiłabyś, gdybyś była odważna?

Kawa… i rewolucja

Tylko pomyśl, jak mógłby wyglądać ten świat, gdyby każda z nas znalazła w sobie odwagę, aby pokazać siebie w pełni, aby iść za głosem swego serca, aby sięgać po to, co dla niej ważne i dzielić się swoją historią. Nasza rewolucja zaczyna się od słów: „Moja historia jest ważna, bo ja jestem ważna”.

W każdy wtorkowy poranek do porannej kawy wędruje do Ciebie list pełen odwagi. Wypełniony po brzegi praktycznymi wskazówkami, ćwiczeniami i inspiracją.

Wszystko po to, abyś mogła pisać #NoweOdważneZakończenie swojej historii. Kliknij przycisk i poczuj się, jak w domu, bo… jesteś tą, na którą czekasz!

Tutaj powstaje coś nowego 🙂 Niebawem zobaczysz!

[enjoyinstagram_carousel type="user" user="magdalenakluszczyk" public_account="" hashtag="" user_hashtag_carousel="" enjoyinstagram_carousel_link="instagram" enjoyinstagram_carousel_link_altro="https://instagram.com" enjoyinstagram_carousel_items_number="5" enjoyinstagram_carousel_navigation="false" enjoyinstagram_carousel_1024px="6" enjoyinstagram_carousel_768px="6" enjoyinstagram_carousel_600px="6" enjoyinstagram_carousel_480px="1" enjoyinstagram_carousel_navigation_prev="prev" enjoyinstagram_carousel_navigation_next="next" enjoyinstagram_carousel_autoplay="false" enjoyinstagram_carousel_autoplay_speed="3000" enjoyinstagram_carousel_autoplay_timeout="3000" enjoyinstagram_carousel_stop_on_hover="false" enjoyinstagram_carousel_slidespeed="2000" enjoyinstagram_carousel_margin="0" enjoyinstagram_carousel_loop="false" enjoyinstagram_carousel_dots="false" enjoyinstagram_carousel_animatein="bounceIn" enjoyinstagram_carousel_animateout="bounceOut" enjoyinstagram_carousel_likes_count="true" enjoyinstagram_carousel_image_author="true" enjoyinstagram_carousel_hidebarsmobile="true" enjoyinstagram_carousel_hidebarsdelay="3000" enjoyinstagram_carousel_moderate="false" enjoyinstagram_carousel_autoreload="false" enjoyinstagram_carousel_autoreload_value="20000" enjoyinstagram_user_carousel_moderate="undefined" enjoyinstagram_hashtag_popup_moderate="" show_resolution_carousel="undefined"]

Znajdź w sobie odwagę, aby robić to, czego się boisz!

Wystarczy, że wpiszesz swoje imię i adres mailowy, aby dołączyć do wyzwania.

Sprawdź maila!