ODWAGI!

Konferencja online

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14 ekspertów podzieli się z Tobą nie tylko wiedzą,

ale też konkretnymi narzędziami, które będą Cię wspierać

na odważnej i czułej drodze ku życiu całym sercem.

 

Startujemy: 16.03. – 22.03.2020

 

„Odwagi” to konferencja inna niż wszystkie, to wezwanie do działania, do wychodzenia na arenę, do mierzenia się z tym, co niekomfortowe, do stawania się tym, kim jesteśmy tak naprawdę.  Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wybierać odwagę i wrażliwość w świecie zdominowanym przez niedostatek, strach i niepewność, to ta konferencja jest dobrym miejscem dla Ciebie.

 

Spotkaj się ze sobą odważnie i czule!

ekspertów

dni

%

wiedzy i praktyki

Poznaj naszych ekspertów

Temat: Od wstydu do odwagi

Magdalena Kluszczyk – inicjatorka całego odważnego zamieszania 🙂

Psycholog, coach, facyliatorka The Daring Way™, Rising Strong™, Dare to Lead™ (uczennica Brené Brownoraz pierwsza w Polsce facylitatorka Playing Big (Tara Mohr). Założycielka Szkoły Odwagi oraz rozwojowych wypraw w asyście psów zaprzęgowych „Wędrująca z wilkami”. Najczęściej spotkasz mnie w lesie, z plecakiem na plecach i psiakiem przypiętym do pasa. Specjalizuję się w tematyce wstydu, odwagi, wrażliwości i autentyczności. Organizuję rozwojowe wyprawy w asyście psów zaprzęgowych.

 

Temat: Rodzic, odważnym przywódcą

Monika Szczepanik – Jestem certyfikowaną trenerką NVC w drodze.
Pomagam ludziom być w kontakcie z sobą i innymi. Towarzyszę im w drodze. Pracuję z parami, rodzinami, nauczycielami, liderami organizacji biznesowych, administracyjnych i społecznych. W swojej pracy korzystam z narzędzi, które sama wypróbowałam i o których sensie jestem głęboko przekonana. Czerpię inspirację z wielu źródeł. Korzystam z podejścia Jespera Juula (Family Lab), IFS (Internal Family Systems-Systemu Wewnętrznej Rodziny), praktyki uważności i pracy Brene Brown.

 

Wspólnie z bliskimi mi ludźmi stworzyłam: zimowe i letnie obozy rodzinne w duchu Porozumienia bez Przemocy, Inkubator Empatii, treking uważności dla kobiet, Przed-się-wzięcie, czyli kobiety kobietom, Konferencje Empatii (3 edycje), Wioskę Rodziców Mój nowy projekt to „Edukacyjne spotkania przy kawie”.

 

Temat: Zadbaj o siebie Oddechem

Michał Godlewski. Założyciel Instytutu Oddechu. Autor książki „Inteligencja Oddechu – 7 praktyk wytchnienia, natchnienia i mocy Duszy, w czasach zajętości, obojętności i wypalenia”.
Szkoli Praktyków i Trenerów Oddechu w treningu spełniającym międzynarodowe standardy Global Professional Breathwork Alliance. Twórca zintegrowanego systemu pracy z oddechem, który łączy oddechową uważność, budowanie zasobów, pracę z uwolnieniem traumy, łagodne rozbrojenie ciała, a także pracę w obrębie równoważenia i rozwoju osobowości metodą Voice Dialog. Autor on-linowego projektu popularyzującego praktykę oddechu OddychaMY.Polska.
Wykładowca uniwersytecki w Wyższej Szkole Europejskiej na kierunku „Psychologia rozwoju osobistego i zawodowego”, jak również na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie na kierunku „Slow Managment”.
Od 18 lat pracuje z oddechem. Ukończył dwa 3 letnie treningi w tym zakresie prowadzone przez dr Joy Manne – autorkę 5 książek w dziedzinie pracy rozwojowo – terapeutycznej i redaktora magazanu „The Healing Breath”, a także Nemi Nath, ówczesnego prezesa International Breathwork Foundation – międzynarodowej organizacji zrzeszającej szkoły pracy z oddechem. Swoje zainteresowanie pracą z człowiekiem pogłębił podczas studiów Coachingowych w Erickson College, ukończył szkolenie trenerskiej Transfoming Communication i NLP.

Temat: Odważnie o emocjach w konflikcie

Beata Kosiacka. Certyfikowana trenerka NVC, coach ICF i mediatorka.

Od 10 lat z pasją realizuje szkolenia i warsztaty z zakresu empatycznej komunikacji dla osób indywidualnych i organizacji. Ma marzenie i wizję świata, w której każdy człowiek jest ważny, a konflikty rozwiązywane pokojowo. Swoim klientom coachingowym pomaga efektywnie wyznaczać i osiągać cele w zgodzie z wyznawanymi wartościami, a parom w procesie mediacji – usłyszeć siebie wzajemnie i znaleźć najlepsze z możliwych rozwiązań. 

Temat: Praktyka pisania dla dobrostanu i zdrowia

Monika Kliber –  coach ekspresywny, instruktor i prekursor pisania ekspresywnego w Polsce, certyfikowany coach International Coach Federation na poziomie Associate Certified Coach (ACC). Uczennica Kathleen Adams, absolwentka Journal to the Self® Instructor Certification Training organizowanego przez Center for Journal Therapy w Denver. Pomaga Klientom w odkrywaniu odwagi do twórczego życia, rozwijaniu sprawności emocjonalnej oraz przechodzeniu przez zmiany, poprzez procesy coachingowe oraz warsztaty z zastosowaniem metody pisania ekspresywnego i prowadzenia dziennika. Wieloletni praktyk w dziedzinie Human Resources, trener i coach biznesu z doświadczeniem ponad 3500 godzin szkoleń i pracy indywidualnej. Mama Hani i Maksymiliana, żona męża. Miłośniczka twórczego życia, poszukiwania równowagi i harmonii w codzienności. Coraz bliższa przyjaciółka swoich emocji i potrzeb. Autorka bloga na www.monikakliber.com.

Temat: Jesteś cudem

Ewelina Stępnicka studiowała psychologię na Queens College w Nowym Jorku. Mieszkając w Nowym Jorku pracowała w klinice psychiatrycznej specjalizując się w terapiach grupowych.Spędziła 3 lata w laboratorium neuronauki szukając leku na epilepsję dla dzieci z autyzmem. W 2010 roku ciężka choroba oraz wypadek spowodowały, że otworzyła się na bardziej holistyczne podejście do pracy z ludźmi. Jej autorska metoda ODKRYWANIE jest oparta głównie na filozofii Eweliny, która głosi, że „jesteśmy cudem do odkrycia a nie problemem do naprawienia”.

Ewelina o sobie:
„jestem kobietą w drodze zwanej ODKRYWANIEM. Jestem przyjacielem, który wciąż się uczy.
Swoim przykładem pokazuję innym, jak żyć na planecie Ziemia i doświadczać tego wszystkiego,
co jest tu dla nas do doświadczenia jako CUD a nie jako PROBLEM. Podpowiadam jak dbać
o siebie, ukochiwać nawet w tych trudnych momentach, stawiać się do życia zwłaszcza wtedy,
gdy się naprawdę nie chce. Pokazuję jak być po swojej stronie, nie tylko w tych pięknych
momentach ale również wtedy, gdy po raz kolejny powinęła się noga”.  Strona www.

Temat: Przez ciało do wolności

Ada Stolarczyk – terapeuta pracy z ciałem, specjalizująca się w pracy z uwalnianiem napięć i pracą z pamięcią komórkową ciałaProvider TRE® ,Terapeutka Cranio Sacral (Terapii czaszkowo-krzyżowej). Stażystka szkoły tantry, coach International Coaching Community. Założycielka Fundacji i organizatorka egzotycznych Wypraw Przemian połączonych z rozwojem osobistym i duchowym. Autorka płyty Relaksacji z wizualizacjami „Twoje ciało zna odpowiedź”. Współtwórca autorskiego programu terapeutycznego Nowej Psychologii, opartego o pracę z ciałem. Doświadczenie w pracy z ciałem 12 lat.

Temat: Jak radzić sobie z lękiem?

Dorota Hołówka – Prezes Stowarzyszenia Nowa Psychologia, terapeuta pracy z ciałem, certyfikowany terapeuta pracy z traumą Somatic Experiencing ( ID-No.PLITP18011) – asystentka w szkole dla terapeutów Somatic Experiencing Trauma Institute International. Certyfikowany terapeuta w nurcie NeuroAffective Relational Model – kierunek zajmujący się leczeniem traumy relacji i przywiązania. Certyfikowany nauczyciel Mindfulness MBLS.

Członek założyciel Polskiego Stowarzyszenia Somatic Experiencing.

Temat: Fotografuj życie – jak korzystać z fotografii

w radzeniu sobie z trudnościami i porażkami.

Joanna Szeluga – jestemm psychologiem, coachem i trenerem. Jestem trenerem Points Of You®. Od 10 lat fotografia jest bardzo nośnym narzędziem w mojej pracy z ludźmi w ich rozwoju. Jestem współautorką inicjatywy FOTOLOGIA – rozwojowe spotkania z fotografią. Działam w fundacji „POZYTYW” Instytut Fotografii i Psychologii.
Od 2002 roku pracuję z organizacjami i osobami indywidualnymi w obszarze rozwoju kompetencji „miękkich”, które są ważne w naszym codziennym efektywnym działaniu. Fotografia to dla mnie piękna droga do siebie, do zauważania poruszeń, emocji, piękna, do uważności na siebie, drugiego człowieka i na świat. Pracuję fotograficznie z osobami, które mierzą się z depresją albo trudnościami na życie – czyli czymś takim co nie minie. Spacer, natura, zachwyt, rozmowa i bycie razem to dla mnie czynniki uzdrawiające. A jeszcze jak towarzyszą temu psy (moje 3 i inne ) to już mamy drogę do szczęści.

Temat: Jak być dla siebie czułym?

Kasia Kalinowska– jestem psycholożką, certyfikowaną trenerką FamilyLab Polska, nauczycielką Montessori, praktykiem Points Of You, propagatorką rodzicielstwa bliskości i porozumienia bez przemocy. 
Pracuję z rodzicami i nauczycielami podczas kursów online, seminariów inspirujących, warsztatów i konsultacji indywidualnych.
Od 2018 roku tworzę Przystanek Relacja Katarzyna Kalinowska– 
miejsce, gdzie praktykuję odwagę w dzieleniu się tym, co mi bliskie, a także zachęcam do świadomego budowania relacji z samym sobą.

Temat: Jak radzić sobie z traumą?

Sabina Sadecka – psychoterapeutka i trenerka terapii akceptacji i zaangażowania, specjalizuje się w terapii traumy. Współtworzy portal opsychologii.pl, na łamach którego dzieli się rzetelną wiedzą naukową na temat psychoterapii i przeczytanych psychologicznych książek.


Temat: O odwadze w słuchaniu i wyrażaniu siebie 

Basia Ciemięga – twórczyni autorskiej metody pracy z głosem. Prowadzi i stale rozwija warsztaty „Głos Kobiety”, dzieląc się tym, co wzmacnia ją samą i wspierając kobiety w odzyskiwaniu kontaktu ze sobą. Jej praca płynie z poczucia misji. Wierzy, że świat potrzebuje głosu świadomych swojej mocy kobiet. 


Odbierz Swój Bilet już dziś!

Jak to wygląda w praktyce?

Wszystkie spotkania w ramach konferencji odbywają się online na żywo w pokoju webinarowym ( o godz. 10.00 oraz o godz. 20.00).

Każde wystąpienie jest nagrywane i będziesz mieć do niego dostęp już na zawsze!

Czy muszę być na żywo na każdym wystąpieniu?

Nie! Każde wystąpienie (około 14 h) jest nagrywane. Otrzymasz dostęp do platformy, na której będą zamieszczone nagrania. 

Jak długo trwa każde wystąpienie?

Każde wystąpienie to około 1 h. Łącznie około 14 h wiedzy i konkretnych strategii.

Gdzie odbywa się konferencja?

Cała konferencja odbywa się online. Otrzymasz linki do każdego wystąpienia. Wystarczy się zalogować i słuchać 🙂

Znajdź w sobie odwagę, aby robić to, czego się boisz!

Wystarczy, że wpiszesz swoje imię i adres mailowy, aby dołączyć do wyzwania.

Sprawdź maila!