O odwadze stawania się tym,

kim jesteśmy naprawdę,

bez przepraszania!

To nie jest zwykła książka.  To indywidualny proces.

To praca nad sobą.

Wypełniona po brzegi autorskimi ćwiczeniami.

#książkadozmian 

Najpiękniejszy dar, jaki możemy ofiarować temu światu, to podarowanie tego, kim jesteśmy. Świat potrzebuje Twojego głosu, Twojej historii, Twojej odwagi. 

Z tej perspektywy napisałam tę książkę. Całym sercem wierzę, że właśnie tak możesz zmieniać świat – pokazując siebie prawdziwą, dzieląc się swoją historią i wybierając odwagę w chwilach lęku.

Zrzucając to, co nie jest Twoje, aby nieść. Obejmując siebie całą, biorąc pełną odpowiedzialność za własne światło, jak i mrok. Bo jesteś zmianą, której tak bardzo pragniesz. Bo jesteś tą, na którą czekasz.

Nie. Nie będziemy unikać trudnych tematów. Ta książka to zaproszenie do szczerej rozmowy i głębokiej pracy nad sobą. Z takim poczuciem, że nie jesteś sama, że stoję obok Ciebie i trzymam Cię za rękę. Abyś mogła dotrzeć do prawdy o sobie. Do prawdy o tym, co dla Ciebie ważne. Do tego, co chcesz wnieść do świata. Do prawdy o tym, kim naprawdę jesteś.

Napisałam tę książkę z taką nadzieją w sercu, że czytając, przechodząc przez kolejne ćwiczenia, korzystając ze strategii, odnajdziesz to, co w tobie najważniejsze i to, co gdzieś po drodze zgubiłaś. 

Odnajdziesz siebie. Prawdziwą. Niedoskonałą. Wystarczającą. Z siłą i odwagą, aby wychodzić do świata.

To książka o tym, jak znaleźć siebie! 

To książka o tym, jak przestać się bać tego, kim jesteśmy

i dzielić się ze światem własnym bogactwem!

Bądź kobietą, która wierzy, że może wnieść coś dobrego do tego świata.

Bądź kobietą, która boi się, ale nie pozwala, aby to lęk wyznaczał jej drogę.

Bądź kobietą, która nie potrzebuje pozwolenia na piękne i odważne życie. 

Każdy z nas czasem potrzebuje kogoś, kto będzie obok. Kto posiedzi przy nas lub zrobi tych kilka kroków razem z nami. Bez słów, bez zbędnych gestów, jako współtowarzysz naszej wędrówki. Kogoś, komu ufamy, komu podamy rękę, kiedy będziemy chcieli się podeprzeć z taką pewnością, że ta ręka zostanie uchwycona. Kogoś, kto obejmie nas swoją siłą, miłością, życzliwością, odwagą. Zwłaszcza w tych momentach, w których będzie nam ich brakować.

W świecie, w którym każdy będzie Ci mówił, jaka masz być, co robić, jak wyglądać, jak się zachowywać, musisz stawać za sobą murem. Raz za razem. Musisz zrozumieć w co wierzysz i o co walczysz. Masz w sobie unikalny dar, którym możesz się poruszyć świat. Zaakceptuj go i przyjmij. I znajdź w sobie odwagę, aby zrobić z niego użytek.

Nikt nie może odebrać Ci prawa do akceptowania własnej wyjątkowości! Nikt.

Nie boję się zmian. Ja jestem zmianą.

Cześć, 

nazywam się Magdalena Kluszczyk. 

Moją misją jest wsparcie Cię w stawaniu się tym, kim naprawdę jesteś.

Kobietą, które może kochać każdy fragment siebie samej. Obejmować własne światło, jak i mrok. Kobietą, która dzięki wewnętrznej sile, pokazuje siebie prawdziwą, dzieli się swoją historią i zmienia świat.

Jestem psychologiem, coachem, certyfikowanym facylitatorem Daring Way™, Rising Strong™, Dare to Lead™.

Specjalizuję się w tematyce wstydu, odwagi, wrażliwości i autentyczności. Organizuję rozwojowe wyprawy w asyście psów zaprzęgowych. W 2018 roku założyłam Szkołę Odwagi „Jesteś Rewolucją- One Girl With Courage Is A Revolution”. 

Znajdź w sobie odwagę, aby robić to, czego się boisz!

Wystarczy, że wpiszesz swoje imię i adres mailowy, aby dołączyć do wyzwania.

Sprawdź maila!