Wierzymy, że nasze relacje ze zwierzętami są kluczem do tworzenia lepszego świata. 

Chcemy stworzyć miejsce, które odmieni losy tego świata i Ty możesz być jego częścią!

PRZYSTAŃ EMPATIA to miejsce nie tylko dla pokrzywdzonych zwierząt, ale przede wszystkim miejsce dla ludzi. Miejsce, w którym będziesz mógł się rozwijać, doświadczać, odkrywać i być tak po prostu. Miejsce, które będzie dla Ciebie drugim domem. Jego fundamenty będą oparte na miłości i empatii. Nie raz zawita tu krzywda, nie raz uronisz łzy, ale będziesz wiedzieć, że jesteś częścią czegoś dobrego.

PRZYSTAŃ EMPATIA to miejsce, w którym będziesz świadkami niejednego CUDU- budowania zaufania, przywracania do życia, pierwszych radości i wolności niezmieszanej strachem. Miejsce, w którym uratowane zwierzęta uczą się na nowo zaufania do człowieka, do Ciebie, bo staniesz się częścią ich świata… bo sam będziesz pracował, by na to zaufanie zasłużyć.

PRZYSTAŃ EMPATIA to miejsce kontaktu pokaleczonych psychicznie (i fizycznie) zwierząt z ludźmi, miejsce wspólnej nauki i porozumienia

Jeśli to nie jest miejsce, w którym łzy są zrozumiane,

Dokąd pójdę, żeby płakać?

Jeśli to nie jest miejsce, w którym mój duch dostanie skrzydeł,

Dokąd pójdę, aby polecieć?

Jeśli to nie jest miejsce, gdzie dostanę odpowiedź na moje pytania,

Dokąd pójdę, aby jej poszukać?

Jeśli to nie jest miejsce, w którym moje uczucia będą usłyszane,

Dokąd pójdę, żeby mówić?

Jeśli to nie jest miejsce, w którym zostanę zaakceptowany takim, jaki jestem,

Dokąd mogę pójść, żeby być?

Jeśli to nie jest miejsce, w którym spróbuję nauki i dorastania,

Gdzie mogę być właśnie mną? – W.J. Crocker

„Nie zdołamy być odważni w wielkim świecie, nie mając przynajmniej jednego  bezpiecznego miejsca, w którym będziemy mogli przepracować strach i upadek”.   

B. Brown

Właśnie takie miejsce chcemy stworzyć!

Najważniejsze wydarzenia w Przystani Empatia

Warsztaty i wyprawy

Warsztaty i wyprawy w asyście uratowanych zwierząt (psów zaprzęgowych i koni, ale z czasem chcemy poszerzać nasze działania o zwierzęta gospodarskie).

Moc kontaktu

Propozycja dla osób, które będą chciały przyjechać do Przystani i pobyć tutaj kilka dni. Doświadczając codziennej pracy ze zwierzętami.
Obozy Empatii
Obozy empatii dla dzieci i młodzieży zagrożonej wykluczeniem społecznym. To bardzo ważna część obszaru Przystani. Dzieci są naszą przyszłością i na ich edukowaniu i wsparciu w rozwoju chcemy kłaść szczególny nacisk.

Nie mamy miejsca, nie mamy domu, nie mamy zagród dla zwierząt. Ale mamy ogromne serca i wiarę w to, co chcemy zrobić. Zobacz, jak wygląda nasz projekt (stopniowo będziemy odsłaniać jego elementy) oraz jak możesz stać się jego częścią. 

1
Projekt składa się z dwóch etapów. Pierwszy etap to sprzedaż programów/warsztatów, z których całkowity zysk zostanie przeznaczony na budowę Przystani. Część z nich znajdziesz poniżej.
2
Druga część projektu to wystartowanie na platformie PolakPotrafi. Za każde finansowe wsparcie darczyńca otrzyma nagrody (np. udział w warsztacie w Przystani, miejsce na obozie empatii dla dziecka, weekend w Przystani itp). Ten etap projektu rozpocznie się w październiku.
Zostań ambasadorką / ambasadorem empatii i wesprzyj budowę Przystani!
Jeśli jest Ci bliska nasz idea czynienia tego świata lepszym miejscem, możesz zostać ambasadorką empatii. Przeznacz na kampanię PolakPotrafi swój produkt/usługę, a my wręczymy Ci specjalną nagrodę (m.in. pobyt w Przystani dla Ciebie i rodziny). Każda ambasadorka /ambasador będzie prezentowany tutaj na stronie, jak i na Fanpagu Wędrującej.

Napisz do nas: przystan@magdalenakluszczyk.pl z tytułem: Ambasadorka empatii

Jest jeszcze jeden sposób, aby zostać ambasadorką empatii. Zrób sobie zdjęcie z kartką z napisem „Ambasadorka empatii”, zamieść je na swoim profilu na FB oraz regularnie udostępniaj nasze wpisy i wiadomości (koniecznie z #przystanempatia #ambasadorkaempatii). Pomożesz nam dotrzeć do jak największej liczby osób.
Programy, z którego całkowity zysk przeznaczymy na rzecz Przystani (UWAGA! Na fanpagu stworzymy specjalne miejsce, będziesz mógł/mogła tam dać znać, że wspierasz Przystań przez zakup, któregoś z programu). Sprawdź klikając poniżej:

Znajdź w sobie odwagę, aby robić to, czego się boisz!

Wystarczy, że wpiszesz swoje imię i adres mailowy, aby dołączyć do wyzwania.

Sprawdź maila!